ÜYE İŞLEMLERİ
PİYASALAR
DOLAR
5,6965
EURO
6,2970
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
MAİL LİST
Nöbetçi Eczaneler
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul Bölge Karması, West Slovakiayı 3-1 yendi
20 Haziran 2019 Perşembe 11:25

İstanbul Bölge Karması, West Slovakia'yı 3-1 yendi

İstanbul Bölge Karması, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası (UEFA Regions' Cup) finalleri A Grubu ilk maçında Slovakya temsilcisi West Slovakia'yı 3-1 mağlup etti.

Tevfik Şendöl-Kehlheim

Kelheim'da oynanan karşılaşmada West Slovakia, 4. dakikada Kristián Bartoš'un attığı golle 1-0 öne geçti. Yunus Topal, 28. dakikada Doğan Zincir ve Fatih Gönen'in geliştirdiği atağı golle sonlandırıp, skora 1-1'lik eşitliği getirdi. 45+4. dakikada Doğan Zincir'in kullandığı serbest vuruşta Yunus Topal, kendisi ve temsilcimizin ikinci golünü kaydetti: 2-1. 90+1. dakikada Onur Geçgel, karşılaşmanın skorunu belirledi. 3-1.

İstanbul Bölge Karması, gruptaki ikinci maçını 20 Haziran Perşembe günü saat 14.00'te Fransa temsilcisi Ligue de Normandie ile oynayacak.

Stat: Kelheim

Hakemler: Roomer Tarajev (Estonya), Senad Ibrisimbegović (Bosna Hersek), Ilias Alexeas (Yunanistan)

West Slovakia: 1-Samuel Vavrúš, 18-Timotej Janček, 14-Jaroslav Kubrický, 2-Patrik Schizsler, 4-Róbert Petruš, 9-Roman Holíček, 8-René Šiko, 16-Dávid Krčík (Dk. 61 7-Patrik Krčula), 15-Branislav Ďuriš, 6-Roman Gašpar (Dk. 61 10-Denis Martinko), 19-Kristián Bartoš (Dk. 70 11-Daniel Pilný)      

İstanbul Bölge Karması: 1-Ahmet Pekgöz, 2-Kemal Yılmaz (Dk.87 13-İsmail Aksoy), 5-Yıldıray Uyar, 4-Vedat Çıkın, 3-Doğan Zincir, 11-Caner Güner (Dk. 70 17-Onur Geçgel), 6-Alpaslan Bağımsız (Dk. 46 16-Emre Şeker), 8-Samet Semiz, 7-Fatih Gönen, 9-Yunus Topal, 10-Umut Aydın

Yedekler: 12-Hakan Çolak, 23-Serhat Serbest, 15-Oğuzhan Temel, 14-Timurhan Atlılar, 19-Muhammet Zeyit Günay

Goller: Kristián Bartoš (Dk. 4) / Yunus Topal (Dk.28 ve 45+4), Onur Geçgel (Dk.90+1)

Sarı kartlar: Dávid Krčík, Timotej Janček, Roman Holíček, Patrik Krčula, Patrik Schizsler (West Slovakia) / Alpaslan Bağımsız, Umut Aydın, Fatih Gönen, Samet Semiz (İstanbul Bölge Karması)

A Grubu'nda oynanan günün diğer maçında ev sahibi Bavaria, Ligue de Normandie'yi 1-0 mağlup etti. B Grubu'nda ise İspanyol Castilla y León, Çek temsilcisi Hradec Králové'yi 3-0, Polonya ekibi Dolnośląski de Rus South Region-Chayka'yı 1-0 yendi.

UEFA Bölgeler Kupası maç programı:

18 Haziran Salı

Saat

Maç

Yer

Skor

A Grubu

15:00

West Slovakia - İstanbul Bölge Karması

Kelheim

1-3

A Grubu

19:45

Bavaria - Ligue de Normandie

Kelheim

1-0

B Grubu

15:00

Hradec Králové - Castilla y León

Neustadt

0-3

B Grubu

19:45

South Region-Chayka - Dolnośląski

Neustadt

0-1

20 Haziran Perşembe

    

A Grubu

14:00

İstanbul Bölge Karması - Ligue de Normandie

Hankofen

x-x

A Grubu

15:30

Bavaria - West Slovakia

Landshut

x-x

B Grubu

17:00

Hradec Králové - South Region-Chayka

Kelheim

x-x

B Grubu

19:00

Dolnośląski - Castilla y León

Hankofen

x-x

23 Haziran Pazar

    

A Grubu

11:30

İstanbul Bölge Karması - Bavaria

Landshut

x-x

A Grubu

11:30

Ligue de Normandie - West Slovakia

Neustadt

x-x

B Grubu

18:30

Dolnośląski - Hradec Králové

Neustadt

x-x

B Grubu

18:30

Castilla y León - South Region-Chayka

Hankofen

x-x

26 Haziran Çarşamba

    

Final

19:30

A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi

Burghausen

x-x


(Tüm maçlar, Türkiye saatine göredir.)

A Grubu Puan Durumu

Takım

O

 

G

B

M

A

Y

P

Av

İstanbul B. Karması

1

 

1

0

0

3

1

3

2

Bavaria

1

 

1

0

0

1

0

3

1

Ligue de Normandie

1

 

0

0

1

0

1

0

-1

West Slovakia

1

 

0

0

1

1

3

0

-2

          

B Grubu Puan Durumu

         

Takım

O

G

B

M

A

Y

P

Av

Castilla y León

1

1

0

0

3

0

3

3

Dolny Śląsk

1

1

0

0

1

0

3

1

South Region-Chayka

1

0

0

1

0

1

0

-1

Hradec Králové

1

0

0

1

0

3

0

-3

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÇOK OKUNANLAR